KONST / Skulptur & konsthantverk / Dalahästar 10941677
nr 1094 1677
Dalahästar
7 st, höjd: 4-26 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
800 kr
Såld:
800 kr
måndag 6 mars 2017
kl 18:59:33
300 kr
500 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
700 kr